TILBURG TRAPPERS x STADSBROUWERIJ 013: Trappers Weizen
De mooiste samenwerking van 2019!
Met trots blikken wij terug op een aantal mooie gebeurtenissen in 2019, het jaar waarin dit sterke partnerschap is ontstaan.
Zo stonden wij het afgelopen jaar met onze zytholoog en een speciale Trappers Weizen bar in het Stadion. Super cool, want er is toch niks beters dan sport kijken met een ijskoude Weizen in je hand?
Maar het bier is er niet alleen voor de sporters en sportliefhebbers, het is er voor iedereen. De nauwe samenwerkingsband tussen de Trappers en de ??????? (?) zorgt voor een eenwording van Tilburg. Je kunt intussen een willekeurige supermarkt of slijterij binnenlopen en vrijwel altijd het biertje uit de schappen trekken.
Ook op festivals wordt luidkeels gezongen en genoten van het bier, en laten we niet vergeten dat Trappers Weizen één van de hardlopers is in ons altijd gezellige proeflokaal.
Samen blijven we vernieuwen en innoveren en om al dit goeds te vieren, beginnen we ook het nieuwe jaar met wat moois: vanaf de volgende batch een gloednieuw etiket. ?
Daarmee is de toon gezet voor 2020! Wat denk jij dat dit jaar allemaal in petto heeft voor Trappers Weizen?